TriSERIES
Facebook

Pomáháme

Zdravý člověk, který se může bez problémů pohybovat, běhat, skákat, věnovat se sportovním aktivitám, si většinou ani neuvědomuje, jaké má štěstí. Někteří lidé se však nemůžou radovat z pohybu z důvodu nějakého fyzického či psychického handicapu. Ať už se s postižením narodili nebo se jim přihodila ošklivá nehoda, která zanechala následky. Smutné je, když se s postižením potýká malé dítě. Každodenní cvičení, návštěva rehabilitačních zařízení, používání různých pomůcek, užívání léků, vitamínů, to vše musí rodiče těmto dětem zajistit. Není to jistě lehké, a to byl důvod, proč jsme se společně rozhodli v Moravském seriálu Triseries podpořit dítě, které od narození provází zdravotní problém a nemůže si užívat pohyb jako my.

Na každém ze sedmi závodů Moravského seriálu Triseries je vždy k dispozici kasička, do které můžou závodníci a ostatní účastníci závodu přispívat finanční hotovostí. Na posledním závodu tohoto seriálu Olympijský Hulmen je vybraná částka předána rodině. Do kasičky je také přidán výtěžek tomboly, která je na Olympijském Hulmenovi uspořádána.

Děkujeme všem, kteří pomáhají!

obrazek1.png

 

Poprvé jsme v roce 2017 podpořili dětské oddělení Psychiatrické léčebny v Kroměříži. Částku, která se vybrala, použily sestřičky na pomůcky, hračky a nějaké dobroty pro děti, které se léčí s psychickými potížemi.


obrazek1.png

V roce 2018 jsme se rozhodli pomoci malé Šárce Kyjovské z Kroměříže, která trpí vrozeným onemocněním pohybového aparátu, spinální svalovou atrofií. Vybraná částka posloužila jako příspěvek na Šárčinu rehabilitační péči.


obrazek1.png

V roce 2019 jsme mohli pomoci malé Viktorce z Hulína. Viktorka trpí psychosomatickou retardací. Finanční hotovost, kterou se nám podařilo vybrat, posloužila na nákup nové sedačky do auta pro Viktorku.


obrazek1.png

I v roce 2021 po covidové odmlce jsme se rozhodli podpořit dítě s tělesným handicapem. Tentokrát to byla Anežka Mačková z Hulína. Anežka trpí svalovou atrofií. Podstupuje léčbu na klinice Axon ve Zlíně na speciálním přístroji Lokomat. Částka, která se vybrala v průběhu seriálu Triseries, byla Anežce věnována jako příspěvek na její neurorehabilitaci.


obrazek1.png

V roce 2022 byla sbírka celého poháru Triseries věnována malému Matyáškovi Urbanovi z Holešova. Matyášek trpí nevyléčitelnou vzácnou nemocí – Duchennovou svalovou dystrofií. Vybraná částka byla Matyáškovi předána na posledním závodu Krajského poháru Triseries – Olympijském Hulmenovi 3.9.2022. Částka poslouží jako příspěvek na jeho terapii a na potřebné zdravotní pomůcky.


obrazek1.png

V roce 2023 jsme mohli finančně podpořit čtyřletého Péťu Pospíšila z Hulína. Péťův start do života byl složitější. V 15ti měsících podstoupil operaci srdce, následně genetické vyšetření prokázalo, že Péťovi chybí kousek chromozomu 7. To se projevuje lehkým psychomotorickým opožděním, horším rozvojem řeči a lehkou poruchou chůze. Péťa je usměvavý a společenský kluk, který se snaží své vrstevníky ve všem dohnat. Jsme rádi, že můžeme přispět na hipoterapii a další potřebné neurorehabilitace.


obrazek1.png

A ještě pár fotek tomboly, která je součástí posledního závodu Olympijský Hulmen. Tombola se setkala s velkým úspěchem, jsme rádi, že jsme mohli vybranou částku přidat do sbírky.

 

Fotogalerie

Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři