TriSERIES
Facebook

Novinky

Morkovské chlap 16.7.2016

Pořadatelé nejnavštěvovanějšího závodu v okrese, nám letos v 18. ročníku připravili překvapení v podobě chladného a dost větrného počasí. Přesto se na trať vydalo 197 nebojácných borců a borkyň. Specifický start v lajnách na 200 m intenzívního plavání rozehřeje závodníky na takovou provozní teplotu, že už žádná zima, ani vítr nejsou cítit.
Cyklistická část vede mírně kopečkovitým profilem až k mnohými obávanému stoupání na kopec Kleštěnec, kde se většinou trhají skupinky spolupracujících borců.
Řádně připravené depo vystřelí borce do opět zvlněné trati běhu na 5 km. Ta je vedena jednoduše po cestě s otočným kuželem, kde se můžete  připravit na boj se soupeři cestou zpět.
Závod byl opět perfektně připraven a novinkou byla i možnost sledovat výsledky online,

 

Výsledky závodu: zde

Fotogalerie závodu: zde

Děkujeme Morkovčákům za kvalitní rozjezd do premiérové sezóny našeho poháru a těšíme se na Kleštěnec 2x v závodě Morkoman.
Další na řadě je Hulmen, opět krásný závod, tak neváhejte přijít na start!

 

Zpět

Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři