TriSERIES
Facebook

Novinky

Novinky pro ročník 2023

Ahoj přátelé,
velmi rychle to uteklo a máme tady další ročník seriálu našich závodů. Pro letošní rok máme pro Vás dvě, ev. tři novinky.
První dvě jsou důležité, protože nám přibyly dva závody, čímž jsme se ale dostali za hranice okresu, proto ta změna názvu na Moravský pohár.

  • Druhý nový závod Králický triatlon MTB https://www.mujkralicak.cz/ Podrobnější informace o nadcházejících závodech budeme dodávat počátkem týdne před závodem.
  • Třetí novinka je změna konání Morkovského chlapa. Z důvodu stavebních prací v Morkovicích je jejich koupaliště uzavřeno a tak nám borci připravili trať v nedalekém rybníku. Malá část trati vede po šotolině (cca 500m), přesto bude trať vhodná pro silniční kola.


Díky těmto změnám máme letos v seriálu 7 závodů! https://www.triseries.cz/zavody-2023

Proto jsme se rozhodli, že letošní bodování bude 5 ze 7 závodů.
Poslední a pro účastníky jistě motivační věc bude ta, že každý účastník TriSERIES , který absolvuje 5 závodů, bude zařazen do slosování o rámovou sadu firmy Yoeleo, dle vlastního výběru www.cykloop.cz/yoeleo-kola-a-ramove-sady

Tento sponzorský dar nám do serie věnovala firma https://www.cykloop.cz/


Přejeme všem pevné zdraví a spoustu sportovních zážitků a úspěchů!!!!
S pozdravem TriSERIES

 

Zpět

Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři