TriSERIES
Facebook

Novinky

Triatlonový závod v Hulíně

Pro letošní rok došlo k malé změně v prvním úseku závodu na plavecké části. Kvůli lepší orientaci pro pořadatele a  technickému zázemí se přidalo 50 m, na konečných 500 m plavání.
Nečekanou komplikaci cyklistické části nám vytvořila uzávěrka silnice mezi obcemi Pravčice a Němčice.
Naštěstí máme nastudované varianty z předchozích ročníků a tak hledání nového okruhu nebyl problém. Změněná trať na silniční části závodu nabízí v 32 kilometrech jak rychlé rovinaté úseky, tak i důležité kopce, kde se může "lámat chleba". Ikdyž se jednalo o staronovou trať, nebyl mezi závodníky problém se s ní vyrovnat.
Šestikilometrová běžecká část závodu už tradičně tvoří tři okruhy vedené Hulínem, pro dobrou orientaci dostávají závodníci v každém okruhu poznávací provázek a tím mají jistotu, že budou vpuštěni do cílového oblouku.


Celkově se 14. ročníku účastnilo rekordních 218 borců a borkyň v šesti mužských a čtyřech ženských kategoriích.
Zpestřením je již tradičně v Hulíně kategorie Hulíňák, kdy si medaile rozdělili

1. Petr Veselský

2. Tomáš Neradil

3. Václav Hošek.

 

V kategorii Hulíňačka to dopadlo takto:

1. Silvie Pavlíčková

2. Lucie Miklišová

3. Kateřina Šimíková.


Celkovým vítězem se v mužské historii stal letos velmi dobře připravený Aleš Dedek z Ad Teamu.
Ženskou část vyhrála Helena Kotopulu ze Zorba Teamu.


Každoroční větší účast vypovídá o pěkně a zodpovědně organizovaném závodu, který pořadatele nutí do dalších ročníků opět nic nepodcenit  a vše připravit.
Toto klání se po loňské premiéře opět započítává do poháru Zlínského kraje Triseries a jeho vyvrcholení nastane v Hulíně 2.9. na dalším triatlonovém závodě, tentokrát v olympijských distancích.
Za pořádající oddíl Aspot Hulín děkujeme všem zůčastněným, pořadatelům a divákům za krásnou sportovní podívanou a těšíme se na další, tentokráte 15. ročník závodu Hulmen 2018.

 

Zpět

Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři