TriSERIES
Facebook

Novinky

Morkovské chlap aneb tak nám to začalo

Krásná sobota, slunce nás vyhnalo z domovů vstříc k Morkovicím a prvnímu závodu naší Triserie. Pořadatelskou novinkou pro letošní rok byla možnost podání elektronické přihlášky, čímž se prezentace urychlila a stejně tak i páteční možnost se přihlásit osobně. Pro letošní 18. ročník závodu byla nachystaná standardtně trať o délkách 0,2 km v bazéně, 20 km na kole a 5 km běžecky. Na trať se vydalo více než dvě stovky startujících v deseti kategoriích a započal se boj o první body do našeho poháru. Příjemné, ale teplé počasí opět donutilo závodníky si hrábnout na dno svých anaerobních sil, kopec Kleštěnec byl zase o něco delší a tak se do cíle dostalo 211 borců a borkyň.

Celkový dojem ze závodu příjemný a nabuzující pro další účasti v poháru.

 

Celkoví vítězové se stali Jirka Klika Klíma a Helča Kotopulu. Třešničkou pro spoustu zde startujících byla účast  Petra Vabrouška. Mít možnost startovat vedle takového borce není každý den a jsme rádi za jeho přítomnost na každém závodě. Těšíme se na příští závod do Hulína a uvidíme, kdo se na něj připraví nejlépe.   Všem přejeme hodně zdraví a sportovní úspěchy v letošní sezóně.

Díky samozřejmě pořadatelům z Morkovic.

Tak příště v Hulíně zdar.

 

Zpět

Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři Naši partneři